​Kutsu kloun kas või koju.
Kloun Ummi tsirkuse show, sobib vaatamiseks...
Olgu see jaanipäev, sünnipäev, pulm, firmapidu või muu seltskonnaüritus, kus publikuks võib-olla väike mudilane või siis tõsiselt võetav ärihai.

Tsirkust ja leiba ning meelelahutust nõudsid juba vanad roomlased.

Tsirkus nagu seda võib nimetada ka meelelahutuseks on köitnud inimeste meeli läbi sajandite, pakkunud vaheldust argipäeva sekeldustesse ning laadinud inimesi positiivse eluenergiaga.
Meie karmis argipäevas on tsirkus eredaks valguskiireks, mil ununevad argimured ning inimesed lasevad end kaasa haarata klounide tegemistest: peadpööritavatest akrobaatikatrikkidest, osavatest zhongleerimisvõtetest, mustkunstist ja naljadest.


Tsirkus oli, on ja jääb, olenematta võimulolevatest valitsustest, halvast ilmast või muudest teguritest.

Kloun Ummi on tegutsenud üle 35 aasta. Klouni rollis on tal tulnud olla mitmed sajad korrad ning muid etendusi on kogunenud aastatega paari tuhande ümber. Peo heaks kordaminekuks nagu teada, on vaja inimest, kes piduliste tegevust koordineerib ning head humoorikat nalja ja naeru pakub, ja sellega köidaks ka paljude südameid.
Humoorikas programm sobib meelelahutuslikuks vahepalaks nii suve- ja talvepäevadele, firma sünnipäevale, kui ka igale muule seltskonnaüritusele. Etteaste haarab kaasa nii väikese mudilase kui tõsiselt võetava ärihai.
Trikitav kloun rõõmustab suuri ja väikeseid. Humoorikasse programmi on lisatud mitmeid tasakaalu ja muid trikke.
 Pikalt Norras, Soomes, Rootsis ja mujal maailmas töötanud kloun tegutseb hetkel Eestis.

Esileht